| NumeNu a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu mi se salveaza in telefon pozele pe care vreau sa le copiez dupa google? Daca dau pe poza si dai copiere imi spune ca se salveaza in dosarul camera, iar alteori spune ca se salveaza si atat. Cert este ca pozele pe care le am copiat nu mi apar in telefon in nici un album. Am un iphone 5. Ma lamureste si pe mine cineva? Unde mi se salveaza pozele? O seara buna.

1 răspuns:
| ILoveMy01 a răspuns:

Ar trebui sa ti se faca automat un album separat cu download-uri