| peky11 a întrebat:

Mi-am cumparat un card de memorie pentru telefon si cand dau sa se mute o aplicatie pe el imi zice ca e plin dar de fapt el e gollaughing am dat si format si degeaba... Va rog ajutati-ma

16 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Incearca aa-i pui un adaptor de carduri ai sa-l bagi in laptop, sa-l formatezi de acolo.Sunt foarte sigur ca e din cauza asta.

| peky11 explică (pentru FuriaGogoasei):

L-am formatat la pc si tot asalaughing

| AleXu224 a răspuns:

Uita-te daca e bine plasat s-ar putea sa nu fie bine pus de tine...

| peky11 explică (pentru AleXu224):

E foarte bine puslaughing la pus si scos de vreo 3-4 ori

| mihapop a răspuns (pentru AleXu224):

Daca ii apare le telefon ca contine card inseamna ca il are logic! big grin

| AleXu224 a răspuns (pentru mihapop):

Nu a spus daca i arata sau nu daca e pus

| peky11 explică (pentru mihapop):

Pai apare si imi arata si ce e pe el daca bag prin usb... dar daca dau te pe telefon sa se mute pe cartela sd imi apare ca cartela sd e plina desi e goalalaughing

| AleXu224 a răspuns (pentru mihapop):

Bun uite de cat e cardul?

| peky11 explică (pentru AleXu224):

2 gb

| AleXu224 a răspuns (pentru peky11):

Hm... Orice telefon ar trebui sa accepte acest fel de car s-ar putea sa fie stricat ori sa fie telefonul tau stricat...

| navinia a răspuns:

?

| AleXu224 a răspuns (pentru navinia):

Of doamne incearca alt card si daca merge atunci e de la telefon si mai incearca cardul tau la alt telefon daca nu merge nici unul nici altu atunci le ai pe amandoua stricate!

| mihapop a răspuns:

Poate ca telefonul tau nu accepta acest card se intimpla si asa ceva mie mi s-a intamplat si l-am dat am facut schimb cu cel al parintilor happy

| peky11 explică (pentru mihapop):

Problema e ca sora mea sia cumparat un telefon nou si un nou card si mie mi-a dat telefonul ei cu acest card... ei ii mergea cardul dar acum nu stiu ce are

| sabin89 a răspuns (pentru mihapop):

Am incercat sa te ajut putin cu acel BD/DC = 3, (3), dar imi spune "acest user primeste mesaje doar de la prietenii lui". raised eyebrows

| mihapop a răspuns (pentru sabin89):

Scuze dar ast cind ca eu nu am intrebarea sad ca nu mii jale sa dau funda big grin