| sNoRe a întrebat:

Buna seara TPU am o problema cu telefonul de cateva zile face figuri iphone-ul, numai incarca deloc si la laptop/pc nu il citeste deloc, se poate sa fie stricat cablul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Folosesti acelasi cablu si la pc si la incarcator? Verifica bateria.La un service.

| sNoRe explică (pentru darrio2007):

Folosesc acelasi cablu la amandoua sad... acuma vad ca daca il las la incarcat telu nu-mi arata ca incarca. dar creste bateria cate putin sad

3 răspunsuri:
| WhiteLore a răspuns:

Telefonul e sticat telefonul dul repeede la reparati pana cand mai are garantie

| sNoRe explică:

Problema rezolvata mi-am cumparat alt cablu de date si incarca multumesc de ajutor