| BlueOctober a întrebat:

Buna,stie cineva de ce nu imi merg aplicatiile pe un android? imi spune ca sunt blocate sau ceva de genul, ce trebuie sa fac?!

8 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Nu iti merg pentru ca trebuie sa intrii in settings-applications (sau manage app sau app manager, in functie de versiune) apoi bifeaza unknown sources si gata

| alexciuc a răspuns:

Ce versiune de android ai?

| BlueOctober explică (pentru alexciuc):

Iti dau id si vb acolo? habar nu am chesti de genul asta

| BlueOctober explică (pentru alexciuc):

Cica e 4.1hee hee

| alexciuc a răspuns:

Da-mi id si vb

| BlueOctober explică (pentru alexciuc):

E la mesajeeeeeeeeee hahaha uitatelaughing pls help ca il iau si il arunc direct la dracu

| gabrielbalan a răspuns:

Intra in settings-applications si bifeaza unknown sources asta cred ca e problemawinking

| BlueOctober explică (pentru gabrielbalan):

Nu gasesc nici un unknown sources, abia am reusit sa il dau in engleza..HELP