| alinusssbogdan a întrebat:

Buna sunt nou pe aicea, ma poate ajuta cineva, am un iphone 5 negru si vreau sa il fac alb este posibil? cum am auzit ca se gasesc ceva stikere care se lipesc sa il fac alb cine ma poate ajuta va rog unde gases eventual nr de tel sau link va rog

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vopseste, cineva care se pricepe la telefonie mobila til desface sa ai carcasa in mana apoi platesti cativa lei la un atelier sa traga o vopseala.

| valentino52 a răspuns (pentru mgtow):

Sa te vad eu cum vopsesti din negru alb... si oricum el se refera ca vrea un iphone alb nu un iphone negru cu vopsea ordinara pe el. Carcasele costa 600 fata, 600 spatele si vreo 50 lei butonul din mijloc.

| mgtow a răspuns (pentru valentino52):

Tu ce stii mai nici nu a dat cu parerea si hop sari tu cu aberatii aici.

| valentino52 a răspuns (pentru mgtow):

Cum adica ce stiu? Am raspuns la sute de intrebari despre produsele Apple, chiar ma pricep crede-ma si ce ai spus tu chiar este o aberatie nu aveam cum sa nu intervin.

| mgtow a răspuns (pentru valentino52):

Se vede ca nu stii ce inseamna schimbarea unor componente la un mobil dar nu zic de tema vopsirii.

| kristianelektrik a răspuns:

Te duci la un service de telefoane si iti schimba carcasa

| TankNoOk a răspuns:

Pai,poti schimba carcasa daca mergi la un specialist poti sa iti pui ce culoare vrei

| Mi4ha4i3Ș4 a răspuns (pentru TankNoOk):

Salut sunt niste foli speciale care se lipesc pe carcasa telefonului si sunt de orice culoare sau sa schimbi carcasa