| FrancescaRossy a întrebat:

Buna sunt noua pe aici... vreau sa va pun o intrebare ce telefon e mai bun Samsung Galaxy J5 sau Huawei P8 Lite? Multumesc

1 răspuns:
| Seven07 a răspuns:

Dat fiind specificatiile P8 Lite este superior. Si acum vorbind de experienta mea, dat fiind ca e al 2-lea pe care mi-l cumpar, chiar este un telefon bun, foarte bun, pe langa raportul calitate-pret, este foarte rezistent, adica eu l-am scapat pe scari, si nici macar o zgarietura. Sunetul e bun, culorile sunt bune, ecranul este mai dragut decat la Samsung. Sincer eu ti-as recomanda P8 Lite :-).