| Ang3LQ a întrebat:

Aceasta intrebare o adresez celor care au iphone-uri cumparate din magazine Vodafone. Am vazut la mine in oras un iphone 4s 8 gb nou,in cutie,factura, garantie la pretul de 1700 de lei.Ce parere aveti se merita? Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Cam putin 8 Gb memorie...

| Ang3LQ explică (pentru ombladon):

Poi mie nu-mi trebuie mult spatiu de stocare.Sa intre 50 melodii, 100 poze, 50 video si in rest jocuri si aplicatii big grin

| ombladon a răspuns (pentru Ang3LQ):

Si cand ramai fara memorie, ce faci, schimbi telefonul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ang3LQ):

Faci pipi pe 8 Gb!
Bagi un Asphalt7 sau 8, Infinity Blade, si aia este toata memoria!
Tu crezi ca intra mult pe 8 Gb?hee hee

Macar daca faci o treaba, pai fa-o si tu pana la capat!
Daca nu cumpara varianta de 16 Gb. si gata!
Nu te oblig este alegerea ta!
Dar este o alegere proasta, pe iphone nu intra card de memorie ca pe alte telefoane.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca iphone 4 are 8 Gb.
La iphone 4s este doar de:16, 32,64 Gb.

Nu se merita!
8 Gb, ce bagi acolo? laughing

| Ang3LQ explică (pentru anonim_4396):

Si iphone 4s are 8 gb verifica pe site-ul lor oficial