| OnutaUkf a întrebat:

Am cumparat zilele trecute un Samsung galaxy mini 2 si intr-una din zile l-am pus la incarcat....peste ceva vreme am avut nevoie de el si am fost nevoita sa-l scot, insa intrebarea mea este : este ceva rau daca nu am pus telefonul din prima data la formatat? Multumesc pentru ajutor!( cu siguranta voi da funda)

Răspuns Câştigător
| Robotzzzi a răspuns:

Nu este nimic rau.Si eu mi-am cumparat aproape de o luna de zile Samsung galaxy mini 2.Si am intrebat inainte sa-l cumpar acolo la magazin si mam mai si interesat daca trebuie formata bateria.Si a pus ca nu trebuie pentru ca sunt telefoane noi si au baterie deja reformata.Adica daca iei din orice magazin Orange sau cosmote bateria este deja reformata si nu mai trebuie sa o reformatezi tu acasa cand ti se descarca.
Funda?

| OnutaUkf explică (pentru Robotzzzi):

Multumesc pentru raspuns! Mi-ai fost de mare ajutor! Incepusem sa-mi fac griji....Cat despre funda, o meriti din plin :*

2 răspunsuri:
| AlexBpm a răspuns:

Nu pateste nimic. Telefoanele cat si restul aparatelor pe baza de baterie vin din fabrica deja formatate