| zumiboy97 a întrebat:

Bună TPU, am și eu o mică problemă. Încercând să-mi fac update-ul la telefon am șters androidul din greșeală. Acum tot în Download Mode stă. Vă rog frumos ajutați-ma! Ce să fac ca să recuperez telefonul sau mai pot să fac ceva cu el? sad telefonul e Samsung Galaxy S3 LTE (GT-i9305) Vă mulțumesc!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| bazuga2008 a răspuns:

Pai conecteazal la pc, si ia o versiune de android de pe net ompatibila cu telefonul tau.

| zumiboy97 explică (pentru bazuga2008):

Am incercat, se instaleaza dar nu se porneste telefonul. Scrie ca Invalid patch :/

| bazuga2008 a răspuns (pentru zumiboy97):

Dai un reset, tii apasat volum sus si buton power.astept raspuns sa-mi spui daca ai facut ceva