| RazOl17 a întrebat:

Cum as putea scapa de cosuri mai repede?
Dati-m ceva simplu de facut ( ma refer la o crema ceva ), am incercat cu o pasta de dinti sa dau pe cosuri dar nu se duc.

4 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

De ce ai dat cu pastă de dinți.laughing
Există atâtea creme pentru coșuri.laughing
Zineryt sau Skinoren.
De la skinoren s-ar putea să te mănânce fața vreo 3 zile, dacă te mănâncă și după 3 zile, renunți la el și continui cu zineryt ul.
Și sunt și multe alte creme care te pot ajuta. Dar mai bine e să întrebi un dermatolog că știe ăla mai bine.

| RazOl17 explică (pentru NAT0):

Este o forma de a scapa de ele.

| Mihai0101 a răspuns:

Eu doar cu Clearasil am scapat de cosuri.
Recomand!

Intreaba la farmacie nu-ti trebuie reteta e sub forma de crema

| keenkee a răspuns:

Du-te la medicul de familie, te poate ajuta el sau te va trimite la un dermatolog, nu trebuie sa te dai cu orice solutie/crema sau alte minunatii de care auzi la toata lumea, pentru ca depinde foarte mult de tipul tau de ten.