| YQANA a întrebat:

am iphone 4s si am vazut la cineva ca in dreptul unde apare semnalul scris ceva de ex numele lui sau tot felul de inimoare etc... cum fac sa imi apara asa si daca afecteaza cu ceva?

1 răspuns:
| RainbowDash1 a răspuns:

Buna happy
Se numeste jailbreak. Poti cauta pe net mai multe informatii si de unde il poti instala.
De afectat, nu prea stiu. Adica nu cred, eu am avut un iphone 3gs acum 2 ani si avea jailbreak, si totusi nu parea sa fie afectat cu ceva. Acum depinde si ce descarci big grin
Bafta happy