| anonim_4396 a întrebat:

am luat o cartela Orange prepay 4 euro si din greseala am zis credit si mie imi trebuiau minute, acum cum pot sa transform creditul in minute, daca se poate imi spune cineva clar ca am cautat si nu am gasit, mersi dau funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai cum sad

NU poţi activa nici o opţiune cu minute deoarece NU mai sunt cu 4 euro ( decât de la 5 în sus )...
Nu ai altă soluţie decât să mai faci rost de 1-2 euro şi să-ţi activezi o opţiune.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunile PrePay disponibile in oferta curenta le poti consulta direct de aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html. Daca ai nevoie de asistenta la activarea unei optiuni, iti recomandam sa apelezi Serviciul Clienti 444.
O zi buna,
Orange Helper