| johnye2 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare....Am 5 gb net pe luna nu prea folosesc din ei. Dar as putea sa creez o retea de wi.fi la care sa se conecteze alti? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| cristimaz a răspuns:

Fa HotSpot cu telefonul si-o sa se duca GB de net.

| Nix_Ahmed_1972 a răspuns:

Pai intri în setări la conectivitate și apesi pe hospot personal. După ce îl activezi ori Îți pui parola și doar la oamenii care știu parola ii lași sa intre ori nu pui parola și lași pe toată lumea...
sper ca ti-am fost de folos...
funda?

| Bogdan312 a răspuns:

Depinde ce telefon ai daca ai smartfone poti sa faci un hotspot din : setari, mai multe, transfering si hotspot portabil.Acolo il setezi pui ce parola vrei tu apoi ceilalti care primesc parola de la tine pot naviga pe net dar daca vizioneaza clipuri video s-ar putea sa se consume repede. Succeswinking