| Prici a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare
As vrea sa-mi reinoiesc abonamentul la Orange dar nu sunt sigur de un lucru
La abonamentele Pantera nu zice cate minute/sms-uri sunt in abonament ci zice de exemplu 2500 minute SAU sms-uri
Asta ce inseamna? Pot avea numai minute sau numai sms-uri sau am din ambele 2500?

Va multumesc happy

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Asta este „noua" ȘMECHERIE de la Orange!

Ai 2500 de minute + sms-uri CUMULATE : spre exemplu 1500 de minute le vorbești și trimiți 1000 de sms-uri...

Deci, în TOTAL ai 2500, NU separat.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In oferta actuala, resursele sunt comune. Exemplu: daca ai efectuat un apel de 1 minut, ramai cu 2499de minute sau SMS, daca ai expediat si un mesaj scris, ramai cu 2498 de minute sau SMS.
O zi buna,
Orange Helpers