| IonutPopa a întrebat:

am o intrebare cum pot afla numarul cuiva, persoana respectiva nu vrea sa-mi dea numarul ei nu vrea sa-mi de nici macar telefonul.
Va multumusec si dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Prieteni / prietene / facebook etc.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu se poate.Doar cand se va implementa sistemul cu cartea de identitate se va putea afla numarul de telefon al cuiva, chiar daca este vorba de o cartela prepagata.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai daca persoana respectiva nu vrea, de ce incerci sa faci asta cu forta? Tie ti-ar placea sa te deranjeze cineva asa fara voia ta?

| IonutPopa explică (pentru IsabelaIssa):

Îți mulțumesc foarte mult pentru părerea ta! Nu m-am gândit niciodată la asta.m-ai făcu să înțeleag că nu e bine sa iei numărul cuiva cu forța dar mai ales să-l vinzi pe bani. Îți mulțumesc foarte mult...Toate cele bune -Ionut-