| addy200 a întrebat:

Am o întrebare, pe iPhone 4 /4s era un efect mișto la cameră.când filmai puteai să adaugi efecte cu bombe sau împușcături. știți cumva dacă se pot găsi cumva și pe iPhone 7 plus?

5 răspunsuri:
| Denis2017 a răspuns:

Eu zic ca da, daca e acelasi iOS

| addy200 explică (pentru Denis2017):

Am iOS 11.2.2 și nu am cum să dau downgrade până la ce iOS era atunci.mă gândeam că e o aplicație ceva care o pot descarca

| Denis2017 a răspuns (pentru addy200):

M-am uitat prin vechiul iph 4s cu ios 9.3.5 si nu am gasit chestiile astea

| addy200 explică (pentru Denis2017):

IOS 9 e prea recent..eu vorbesc de acum 8 ani și nu cred că pe atunci era iOS 9

| CristiTraian a răspuns:

Încearcă app Action Movie