| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

BUNA TPU! Am o mare problema. Acum o luna mi-am cumparat un telefon de la digi impreuna cu abonamentul optim nelimitat si acum am primit plata facura in valoare de 260 lei, ceea ce este cam mult avand in vedere ca rata telefonului impreuna cu abonamentul sunt 100 lei pe luna. Nu stiu de ce am asa de mult de plata... MA PUTETI AJUTA CUMVA?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cumva ai sunat in strainatate la numere care nu sunt gratuite? Mai este o chestie. Mai ai inca doua servicii de la ei? Ca sa obtii abonamentulde 5 Eu? Daca nu abonamentul este mai mare plus rata de la telefon se aduna. Nu poti sa pui factura pe un site de sharing poze?