| DariusAnonim01 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am spart telefonul (nu mai merge) asa ca am considerat ca e momentul potrivit sa-mi schimb abonamentul pe digi. Am 500 de lei pentru un telefon nou pe care sa-l cumpar impreuna cu abonamentul Optim Nelimitat. Doresc sa folosesc telefonul pentru apeluri, e-mail-uri si youtube (ce ma mai uit eu seara la vloggeri romani). Ce imi puteti recomanda? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca vrei neaparat de la digi atunci nici una.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Salut, pai sub 500 de lei intra doar Allview P6 Pro si Lenovo Vibe C. Dintre acestea două ti-l recomand pe Allview P6 Pro pentru ca are un ecran HD, Lenovo Vibe C e sub HD, si pentru ca in principal il bate pe Lenovo Vibe C la toate capitolele. Dar daca nu te mai doare buzunarul pentru inca 300 de lei atunci iti sugerez sa il iei pe Allview X2 Soul Style + care are chiar 3GB de RAM ce a ce e super tare pentru pret.Sau asemanator cu X2 soul Style + este X3 Soul mini care costa 699 de lei. Funda?