| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, am o mică problemă, pe site-ul koreafilm.ro nu pot comenta la unele articole de pe telefon, am cont, pur şi simplu mi se reîncarcă pagina şi nu îmi postează comentariul, de pe calculator merge dar de pe telefon nu, doar la unele articole. Am un Nokia 2690 şi intru pe net cu Opera mini. Ce pot face să pot comenta? Ştie cineva cum pot rezolva această problemă? Cine ştie să mă ajute şi pe mine, vă rog dau fundiţă.

1 răspuns:
| AnonimDEtreiANI a răspuns:

Uite aici ceva ce sigur te v-a ajuta http://www.youtube.com/watch?v=em6blfAp27c