| Man_Eduard_1996 a întrebat:

Buna TPU.AM o problema am fost la fotbal cu niste prieteni si am avut telefonul in buzunar, si cand am mers cu mingea din greseala am pus un picior pe minge si am cazut peste telefon.Telefonul cand l-am vazut nu mai mergea ecranul, tot mergea si sunetul si tot dar ecranul a fost crapat de mai multe linii.....imi dati si mie niste metode cum as putea ecranul sa mearga? daca nu as vrea sa imi spuneti cat costa un display de S4 cost exact.Dau Funda metodei care functioneaza sau celui care mi-a spus pretul.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 a răspuns:

Eu am gasit la 398 roni de S4 I9505 daca poti sa-mi dai modelul exact ar fi mai usor dar in general costa intre400-550 roni

1 răspuns: