| Timofte_Robert_2000 a întrebat:

Ma jucam cu un prieten la scoala ca intre baieti, ne mai ghionteam, ne mai trageam palme peste picior. Cand sa dau, am dat fix in telefonul lui, o palma, nu stie cine ce..Cand s-a auzit sunetul, prietenul respectiv : "Ma,acolo era telefonul. Poate mi l-ai spart! ",cand s-a uitat la telefon, era crapat superficial, adica display-ul,touch-ul n-avea nimic,numai ca era crapat,atata tot. In orice caz, n-avea nimic in buzunar, si ecranul era pe partea cu piciorul, nu inspre palma aplicata.Este un Samsung Galaxy S6 telefonul cu pricina... Ce sa fac? Minte? Vrea sa ma pacaleasca?
Dau funda, e urgent! big grin

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Sa nu il bagi in seama, e vina lui ca se joaca astfel de jocuri cu telefonul in buzunar.