| Andratpuv a întrebat:

Am o problema.De ce nu imi mai merge wifi-ul? De dimineata,am activat wifi-ul. A mers. Am intrat pe google,si mi-a aparut ca aplicatia lansator nu raspunde. Apoi mi s-a stins telefonul. Am scos bateria,si a mers pentru cateva secunde. Dupa aceea s-a oprit. Mi-am inchis wifi-ul,am dat parola,si tot nu a mers. Apoi am scos router-ul din priza. Am activat apoi pe telefon wifi-ul,si tot nu mergea, nu imi aparea wifi-ul dar il activasem. Telefonul este Alview P6 Life. Laptopul si tableta merg, dar telefonul nu.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Telefonul are probleme. Trebuie vazut de cineva care se pricepe.