| Malinaab a întrebat:

Am o problema! Mi-am creeat propria optiune in Orange young cu 1000Mb, 1000 minute in retea si SMS nelimitate. Acum 2 zile aveam 400MB ramasi,iar astzi, fara sa accesez internetul foarte mult, mai aveam 19MB. Pot sti ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa apelezi 408 - Serviciul Orange Expert pentru verificarea traficului de date de pe numarul tau.

Cu prietenie,
Orange Helper

| CapraVecinului a răspuns:

Probabil ti-ai lasat datele celulare deschise si asa s-au consumat..altfel nu pot sa imi explic.

| Malinaab explică (pentru CapraVecinului):

Nu..am folosit telefonul foarte putin. nu pot sa-mi explic thinking