| Tiganasu_Raul_1985 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am incercat sa imi fac jocul asphalt 8 airborne, pe cand se gata jocul, imi da eroare ca nu mai am memorie suficienta (am 1, 54 gb ramas si jocu are 1, 45 gb), dupa ce imi da eroare, gata, se ocupta tot spatiul din telefon, totul e gata, nu mai pot sa imi instalez nimic...va rog ajutati-ma
Multumesc pentru intelegere!
Dau FUNDAA MARE celui care raspunde
P.S.: Am Samsung Galaxy S Duos (Trend Plus)

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ceri cam mult de la telefonul ala.
2. Normal ca spune ca nu mai ai spatiu. Daca vrei sa instalezi un joc de dimensiunile alea, sa ai macar 2-3 gb liberi.