| BeSmart17 a întrebat:

Am scapat telefonul j5 2015 de pamant si nu mai merge... Va rog mult, ce pot face sa-l repar acasa? E urgent...deci practic merge dar e negru si numai cateva liniute merg, nu inteleg de ce nu merge. Va rog mult ajutor

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

S-a spart displayul.Am patit, ecranul e negru dar el merge.Si cateodata apare asa niste "scantei" sau liniute albe.Da, e spart display-ul si nu merita reparat, e cam 300 lei.

| N0H4CK a răspuns:

Te duci la un servis si il rogi pe tip sa-ti spuna daca mai merita reparat sau nu. daca nu, iti iei altul straight face