| lolicica1111 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am un abonament la Orange de 40 euro/luna
pot sa,, costumizez" abonamentul?
adica sa il fac de 30 euro(minute net etc) si 10 euro sa ii am pe telefon?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Du-te la ei si intreaba-i. Atunci cand eram eu abonata Orange, nu m-au lasat sa fac o chestie asemanatoare, sa zicem. Am vrut sa am mai multe SMS-uri si mai putine minute iar doamna respectuoasa din fire a inceput sa zbiere. Numai bine! happy

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ii suni si le zici ca vrei sa pleci de la ei dar ai ramine daca ti-ar face o oferta mai buna. 40 e ridicol de mult, cu maxim 10-15 cam toti iti dau nelimitat la cam tot, mai putin la net.