| oanaoana63 a întrebat:

Am si eu o intrebare...mi-am luat pe telefon (android 4.4 kit ) jocul adventure time dupa net si acum vreau sa ii fac si eu update la urmatoare versiune.Imi apare in joc ca a aparut update la el apas in joc si ma duce in google playsi acolo nu apare update-ul... Care ma poate ajuta si pe mine?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Despre ce update vorbesti? Pentru joc sau telefon? Pentru telefon 4.4 este ultima versiune pe care o poti instala

| oanaoana63 explică (pentru hp8510p):

Pentru joc tongue

| hp8510p a răspuns (pentru oanaoana63):

Pai zi asa.Cand te baga in Play Store, langa butonul de instalare scrie actualizare...intri acolo si iti face update