| BiancaCR a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica dilema pe 20 mai trebuie sa imi cumpar alt telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy ace duos si Samsung galaxy ace 2 ideea e ca vreau sa imi iau telefonul la abonament si nu am gasit nicaieri cat ar putea costa fiacare in functie de abonament daca mi-ati putea lasa un link as fi recunoscatoare si dintre cele doua care este mai bun (specificati de ce)
Multumesc anticipat P.S dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru ca nu specifici operatorul du-te aici la Cosmote pentru Duos:
http://www.cosmote.ro/......ffers.aspx
Samsung Galaxy ace 2 nu cred ca a intrat in oferta de abonament.
Se gaseste la liber.
Samsung Galaxy ace 2 e mai bun. Dar nu sunt diferente asa de mari.Are o memorie putin mai mare. Rezolutia este mai mare (te ajuta la fotografii).
Ori astepti sa intre la abonament ori alegi duos.

1 răspuns:
| YahooMess1 a răspuns:

Daca vrei un telefon care sa incapa ogramada de muzici, poze, videoclipuri etc. iti iei Samsung galaxy ace duos.
Daca vrei un telefon care sa mearga rapid, pe internet etc. iti iei Samsung Galaxy Ace 2 big grin.