| Dumitru_Guriţenco_1998 a întrebat:

am un iphone 5s si azi i-am cumparat alt incarcator original, si l-am incarcat pana la 100% si acum are 70 %,acum cand l-am pus la incarcat nu mai vrea sa se mai incarce,dar cand il sting si pun usb in el se aprinde dar cand arata desktop-ul nu se incarca, am schimbat deja USB, Va rog ajutorr. Funda dau

2 răspunsuri:
| Regina_Timpu_1972 a răspuns:

Buna, eu cred ca aici nu este problema incarcatorului, ci a telefonului. Probabil s-a stricat. Dul la reparat si sigur va fi mai bine! happy

| Dumitru_Guriţenco_1998 explică (pentru Regina_Timpu_1972):

Dar l-am descarcat pana la zero, si automat s-a stins si l-am pus din nou la incarcat si se incarca pana ce apare desktop-ul, maxim 4 % si atat, poate batereia trebuie s-o schimb?