| dyenwtzaa a întrebat:

am un Samsung s3350 cum pot schimba melodia de la mesaje,ma poate ajuta cineva, dau funda.

7 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Intră în setările telefonului, trebuie să găsești setarea prin care schimbi melodia pentru mesaje, nu e nimic greu.

Baftă!

| dyenwtzaa explică (pentru Maariiaa):

Mersi,dar nu are setari pentru mesaje

| Maariiaa a răspuns (pentru dyenwtzaa):

Cere ajutorul la un magazin de cosmote/Vodafone.

| ミハイル a răspuns:

Am si eu telefon Samsung S3350 si sora mea are la fel si ca si tine nu dam de capat cu melodia de la mesaje.Din cate am auzit de la prieteni care au acelasi telefon nici ei nu resusesc. Daca dai de capat lasa`mi te rog si mie un mesaj smug. Bafta >; d<.

| ミハイル a răspuns:

Am gasit; o. Intra in setari --> profiluri de sunet --> dai editare pe cea cu normal --> cobori pana la tip avertizare mesaj si de acolo dai schimbare smug. Funda?; o3.

| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Doamne ajuta! Dai pe melodia care vrei sa o pui ca sonerie la mesaj si dai acolo setare ca ton de apel sau mesaj sau depinde cum scrie la tine! Doamne ajuta!

| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Doamne ajuta! Dai pe melodia care vrei sa o pui ca sonerie la mesaj si intri acolo unde scrie setare melodie ca ton de apel, mesaj sau depinde gata