| pikiu01 a întrebat:

Salut,am un Orange hiro de ceva timp si pina acum mergea ok,dar a inceput sa faca figuri gen : se deschide bara de stare se inchide/se deschide intruna, nu pot sa mai fac nimic cat se face chestia aia...l-am resetat din fabrica...tot asa ce as putea face va rog frumos,va las si un id de mess aici pentru a putea vorbi, ofer funda si o bere la cel care ma poate ajuta!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca situatia persista si dupa resetare, iti recomand sa mergi cu telefonul si factura intr-un magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper

| pikiu01 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc pentru raspuns, dar problema e de la touchscreen...C***t chinezesc. daca cumva puteti sa ma ajutati cu asta, stiti cat ar putea anunge un touchscreen?

| xXAlphaXx a răspuns:

Te inteleg perfect...Am si eu de vreo 5-6 luni un Orange Zali si dupa vreo 2 luni a inceput sa faca figuri...Ma rog, doar se mai blocheaza din cand in cand dar in rest merge destul de bine avand in vedere ce specificatii are

| pikiu01 explică (pentru xXAlphaXx):

La mine o ia razna...si o tine in continu asa.