| john1008 a întrebat:

Am un Vodafone 858 SMART si eu mi-am descarcat de pe calculator Pou, Glow Hockey, Glow Hockey 2 si mi le-am pus pe telefon si cand sa le intalez dupa cateva secunde imi zice aplicatia nu a fost instalata...
Si daca mi le i-au de pe Magazin Play imi zice ca nu am loc, dar eu am loc.
Stiti ce ar trebui sa fac sa imi mearga?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Incearca sa descarci direct de pe telefon, daca ai aceeasi problema muta jocurile pe card.

| john1008 explică (pentru alexs99):

Le-am mutat toate si imi zice ca nu am suficienta memorie

| greatLOL a răspuns:

La ce poti sa te astepti de la un telefon Vodafone happy Pune-le direct pe card, sterge ceva de cativa mb, instalezi aplicatia doar o aplicatie si dai move to SD Card. Si reinstalezi aplicatia care ai sters-o si tot asa laughing Pana le bagi pe toatewinking Fara card, un telefon smart nu face fata, decat daca nu are peste 500 mb internawinking Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta!

| john1008 explică (pentru greatLOL):

Dar mi-le-am mutat toate.