| Ciuraranamariaani a întrebat:

Am venit și eu cu o problema.
Am un telefon și nu se aude sunetul, volumul e dat maxim și tot nu se aude nimic.
Când activez Bluetoothul și bag muzica, merge, se aude prin boxa foarte bine dar când îl dezactivez nu mai merge.
Ce ar trebui să fac? Vă rog spuneți-mi, ofer fundiță în schimb.

Răspuns Câştigător
| cyberalex a răspuns:

Verificati setarile pentru audio (poate fi in mod silentios).

| Ciuraranamariaani explică (pentru cyberalex):

Mulțumesc pentru răspuns!
Dar am verificat și tot nu merge sad
M-am uitat la difuzor și am pus gura acolo și când trag aer din difuzor se aude? Nu știu cred că s-a ars difuzorul

1 răspuns: