| Danydivahood a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon nou...si nu stiu exact ce. Insa mi-ar placea sa imi iau iphone si nu prea stiu daca sa imi iau iphone 5 sau iphone 6 (plus si asa mai departe). Ati putea sa imi dati un sfat care este mai bun. Nu ma deranjeaza ca iphone 5 este mai mic dar ma refer care e mai ok...iar daca vreti puteti sa imi dati si idei de ce telefon as putea sa-mi iau in afara de iphone. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Adelina1995 a răspuns:

IPhone 6, tehnologie nou, frumos, micut.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda un andoid care-i la fel de bun ca iphone, dar la pret este mult mai accesibil.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai multi bani de cheltuit, cumpara-ti un telefon ieftin pe Android, iar cu diferenta pleaca intr-o excursie-drumetie de 2-3 saptamani in vacanta, cu prietenii! Va fi mult mai folositor!
Telefonul ti-l vei uita dupa cativa ani, o asemenea excursie va fi o amintire pe viata!

Răspuns utilizator avertizat
| Adelina1995 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Samsung,am si eu si il recomand, nu face nici o figura.

| Danydivahood explică (pentru Adelina1995):

Dar care e cel mai mic pret al unui iphone 6? Dar sa fie nou...nu de pe OLX sau asa