| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Vreau sa-mi dau la schimb telefonul si nu stiu pe ce s-ar merita. Am un iphone 5 16 gb black, am pe el 2 folii blue pe fata si pe spate dintre care cea de pe spate e putin fisurata. As dori sa ma intorc la android ca pe ios ma simt prea limitat. Ma gandeam la un g3, un Samsung a4, galaxy s5, poate note, sa spunem ca diferenta nu este o problema, voi ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Eu zic sa mergi pe un LG G4 ca s-au mai ieftinit, tocmai ce mi-am luat si eu si e foarte ok!

| Curiosuuuuuuuuuuuuul explică (pentru AlexX):

Pai eu vreau la mana a doua sa cumpar

| AlexX a răspuns:

Si sh e bun happy