| DaCruzZ a întrebat:

Buna TPU.Cine stie sa ajusteze volumul speacker-ului la telefonul Samsung Galaxy Note 2 il rog sa-mi spuna si mie...deoarece azi am avut frumoasa surpriza de a suna pe cineva si nu ma auzea deloc...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

In mod normal totul se face din setarile de volum insa in cazul tau poate sa fie o problema soft sau o problema tehnica, daca esti din Bucuresti te pot ajuta, daca esti din provincie iti recomand sa te duci la un service gsmhappy

| DaCruzZ explică (pentru panther2007):

Sunt din Bacau... Oricum merci de Pontul cu service GSM am sa incerc...

| panther2007 a răspuns (pentru DaCruzZ):

La randul meu am un Note2 insa niciodata nu am intampinat o problema a difuzorului, am intampinat insa probleme ale softului exact cum intampini si tu, in cazul meu o reinstalare de soft si totul a revenit la normalhappy insa daca nu te pricepi sa faci lucrul asta nu iti recomand!

| DaCruzZ explică (pentru panther2007):

Nu ma pricep...dar o sa ma duc la service cu el... oricum multumesc 0 de toate informatiille