| PATRYCK a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune careva va rog cum sa imi pun internet pe telefon am un SAMSUNG GALAXY S III si nu stiu cum sa-mi pun
Am avut pe o oferta cu 500 MB si am sta jumate de ora pe net si sau dus toti sad
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

500 MB? In 30 de minute? Dar ce ai facut, full download? Incearca sa modifici setarile browserului, micsoreaza rezolutia fotografiilor in timpul navigarii si evita sa vizionezi filme sau clipuri, si bineinteles, nu downloada multe lucruri, pentru asta folosesti calculatorul. Deci ce ai putea sa iti pui mai mult de 500 MB? Iti recomand sa folosesti o cartela pre pay Orange, iti faci un cont pe site-ul lor, si poti sa iti pui orice optiune vrei, asa cum o vrei tu. Poti sa alegi cate minute, sms-uri si MB vrei, dupa necesitatile tale si dupa buzunar.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai stat pe net inseamna ca ai avut internet, ce altceva mai vrei?

| Trynda a răspuns:

Pai poti sa incerci sa folosesti wireless daca vrei. Dar cu aia 500 mb cred ca ai vizionat filme sau ai descarcat.

| DeathAngel1 a răspuns:

trm un sms cu A ABO la 969 iti ia 3 euro pe o luna sau pe o zi A WNW tot la 969