| robandu99 a întrebat:

Buna tpu..in luna martie am prelungit contractul de internet la telekom pe modem.pana in mai am dispus de o viteza de 24 de gb la internet.ceea ce pe meodem este destul de bine fiindca consuma mult. apoi de la inceputul lui iunie am dsipus de viteaza normala de 12 gb..problema e ca eu satu la rural si nu este asa mult semnal..in plus nu primesc destul viteza si nu merge nici in semnal 3g cu o line..am incercat totul..am resetat modemul,am cerut resetarea datelor la sediul telekom, am schimbat cartela.dar tot nu dispun de o viteza pe care ar trebui sa o am in acest moment si nu sunt multumit de aceste servicii. aveti idee daca pot sa intrerup contractul inca de pe acum si daca imi puteti explica cum pot face asta? dau funda celui mai concret raspuns

1 răspuns:
| Andreea975 a răspuns:

Du-te la sediul Telekom si spune-le ca vrei sa închei contractul, aceștia probabil vir zice de ce iar tu ori le spui de ce ori le spui ca nu mai ai nevoie sau așa ceva.Sau poți sa te duci sa le zici ca nu îți merg datele si daca nu pot face nimic de fapt,, daca nu pot face nimic,, ca ei de fapt pot face dar lenea