| Zinv a întrebat:

Buna.
Ce companie de telefonie are Datele mobile mai bune si nelimitate?
4G ca 5G nu merita in Romania plus ca telefoanele cu 5G costa destul de mult.
Minute nelimitate.
Acum sunt la Telekom si s-a incheiat in contractul si as vrea sa ma duc la alta companie ca asta nu prea care net bun si constul la abonament e mare dar nu-ti da viteza mare la net.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Vodafone... la un moment dat am avut un router 3G care nu avea datele limitate in nici un fel, nici macar cu sloganul *tampit* "date nelimitate" dar cu trafic de 50G dupa care reducem viteza... DRASTIC
si... pe bune, chiar am facut in draci t0rr3ntz pe el... toata luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la Digi Mobile iar de curand viteza la internet a fost marita.

Poti opta pentru Digi Mobile.
Daca iti convine ramai la ei, daca nu, iti rezilezi contractul.