| BulldogK a întrebat:

Mi s-a termnat abomamentul pentru telefon cam de o luna si acum folosesc cartela.Dar faza e ca dupa ce mi s-a terminat netul de la extraoptiune, am in continuare viteza 4G. Chiar am consumat vreo 7 GB in plus. Contractul stiu ca s-a terminat ca nu am mai primit factura. Dar cum se face ca am net 4G dupa ce s-a terminat si extraoptiunea? (Optiunea 6 de la Telekom)

4 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

GigaDay activat poate.

| BulldogK explică (pentru costinvlad):

GigaDay e doar intre orele 00:00 si 02:00. La mine e mereu 4G, indiferent daca e zi sau noapte

| costinvlad a răspuns (pentru BulldogK):

Intre acele ore primesti bonusul. Bonusul are 1GB si e valabil o zi. Si primesti bonus mereu.

| BulldogK explică (pentru costinvlad):

Da, m-am uitat mai cu atentie si am vazut ca ai dreptate.