| ℓαdу a întrebat:

Ma scuzati pentru intrebarea prosteasca care o s.o pun dar chiar am nevoie sa stiu! :-s : Deci. Am un Samsung Galaxy Mini 2, si nu stiu unde sa dau sa caut 'muzica' laughing, adica unde dau sa scriu cum se numeste muzica si sa mi-o dea direct. La asta ma refer, ca am foarte multe melodii pe telefon, si stau foarte mult sa caut o melodie. Si poate ma puteti ajuta. :-s Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Cookie21 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Te duci in Player Muzical, si dupa apesi pe "butonasul" acela cu touch din stangawinking Si dai pe Cautare. Succes! happy

| ℓαdу explică (pentru Cookie21):

E clar sunt praf laughing, scuze ca tot te zapacesc, dar care butonas? :-s

| ℓαdу explică (pentru Cookie21):

Mersi mult! :**

| Cookie21 a răspuns (pentru ℓαdу):

Multumesc de fundita

| ℓαdу explică (pentru Cookie21):

N.ai pentru ce, o meriti happy :*

7 răspunsuri:
| Manuela18 a răspuns:

Cauti direct cand asculti muzica. Tastezi numele melodiei. Apesi in josul ecranului.winking Bafta.

| ℓαdу explică (pentru Manuela18):

Ma refeream. Cum caut o anumita muzica. Adica ca pe Winamp, daca ai multe melodii apesi pe 'J' si cauti o melodiie, asa vreau si eu pe tellwinking, pe ce apas sa caut o melodiie?! raised eyebrows

| Manuela18 a răspuns (pentru ℓαdу):

Tii apasat pe josul ecranului si iti apare o caseta in care sa scrii. Sau butoanele de pe margine