| Sacky a întrebat:

Mi-am luat de curand un Smartphone Utok 500Q HD si nu stiu cum sa fac sa vad videoclipuri in HD pe youtube sau pe alte site-uri, pot sa reglez claritatea dar maxim e 360p. Va rog frumos sa-mi spuneti cum as putea vedea videoclipurile in 1080p sau macar in 760p. Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai cand dai pe un video trebuie sa fie un HQ sau ceva de genu dai pe ala si se vede maxim cat duce el si video-ul

| Sacky explică (pentru Klaudiu214):

Am dat si tot la 360p imi merge, trebuie sa fie o aplicatie, ca un fel de flash player care trebuie sa descarc sa-mi vada HD dar nu stiu cum se numeste

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Sacky):

Mai mult ca sigur nu e necesar sa faci asta. eu am avut un Sony xperia 10, si asa faceam ca sa vad video-urile la claritate bun un del de HD