| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de la DOMO un S4 si dupa 2 saptamani mama mea mi l-a scapat pe jos. In partea de jos a carcasei este indoit foarte putin, iar in partea de sus e putin zgariat, abia se observa. Intrebarea mea e : daca duc telefonul la service si platesc reparatiile, garantia de 2 ani pe care am primit-o o pot pastra sau mi se anuleaza? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Secret2000 a răspuns:

Garantia nu se anuleaza 100%!

| Alcolik a răspuns:

Nu se anuleaza garantia... Dupa 2 ani nu mai ai ce face cu ea.