| ionut2000000 a întrebat:

stie careva cat ocupa gta san andreas pe telefon(cati gb). Multumesc.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.GTA SA are 1.8 GB

| ionut2000000 explică (pentru anonim_4396):

De unde l-ai descarcat?

| ionut2000000 explică (pentru anonim_4396):

Pai acolo unde mi-ai aratat are 1, 5 dar oricum am gasit eu de unde sa descarc mai accesibil si inca acolo are 1, 8 gb cum ai zis.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe play.mob.org. Dar iti da jocul si arhive zip...dezarhivezi, muti in obb, instalezi si joci. Eu nu sunt fan GTA. Am testat pe anumite telefoane si tablete de pe diverse site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off. Doamne. Descarci si fisierul de 1500 si cel de 200. Inclusiv apk.

| nifron a răspuns:

1 gb si cv ocupa.

| ionut2000000 explică (pentru nifron):

1 gb si ceva? in magazin play e 2, 4 gb si undeva am citit ca 5, 4(si m-am gandit ca se mai instaleaza niste chesti dupa ce-l descarci prima data), zi-mi ce telefon ai(poate ti iti ocupa doar, dar nu cred)

| nifron a răspuns:

Eu l-am avut de pe flst mai de mult si avea pana in 2 gb. Am un gs5