| Jellyfishh a întrebat:

Stiu ca s-au mai pus intrebari de genul, dar eu nu am fost multumita de raspunsuri. Intrebarea este: Stiti niste jocuri pentru android?. Adica sa fie cat de cat distractive. Eu pana acum am jucat Doodle jump. Cred ca pou, care il are aproape toata lumea si Minion rush. Deci daca ma puteti ajuta, imi spuneti va rog cateva jocuri care voua v-au placut? big grin. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| andrey663 a răspuns:

Subway surfer, Fruit Ninja, Candy Crush, asphalt 6, si cam atatea imi vin acum

| Jellyfishh explică (pentru andrey663):

Epfff. Alea le am pe tableta I don't want to see. Am uitat sa precizez :\

1 răspuns: