| alialinu75 a întrebat:

sunt in perioada de gratie iar de cateva zile din greseala mi am blocat cartela cosmote. va rog frumos ajutati-ma este urgent

3 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Te poti duce la cosmote sa te interesezi poate te pot ajuta cei de acolo as reusesti.

| alialinu75 explică (pentru MiculFaraon):

Mersi ori cum, dar mi a zis cineva ca daca dai la *100# merge dar la mine nu merge si imi zice sa introduc sim sau sa dau la modul de asteptare

| alialinu75 explică:

mi a zis cineva ca daca dai la *100# merge dar la mine nu merge si imi zice sa introduc sim sau sa dau la modul de asteptare