| anonim_4396 a întrebat:

telefonul smart 2 este achizitonat din 2012 si din 2014 am 2 probleme ciudate pe Smart 2 Una e cu problema acumulator 01022 si numai tastele se aprind din 2 minute se aprinde si displayul al 2 lea probleme ciudata e cu bateria se scade linia bateriei rapid pana se oprea, Ce fac cu problema asta

4 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Din harababura asta nu inteleg nimic, dar cel mai bine e sa-l duci la reparat.

| anonim_4396 explică (pentru piratuu):

Tu nu vezi ca amai reparat o data si tot asa era ca pe 01021 Deci am prelungit viata a bateriei pe telefon si se descarca brusc in continuare, Mia expira cartela Vodafone in decembrie si ma duc la COSMOTE

| piratuu a răspuns:

Ma, daca zici ca l-ai mai reparat o data, si problema e bateria, cauta o noua baterie!

| piratuu a răspuns:

Adica sa cauti o noua baterie pentru telefonul tau.