| AnaBanana28 a întrebat:

Bună TPU.Un prieten mi-a zis că dacă intru pe site-urile pt adulți îmi virusează telefonul,iar eu,speriată, mi-am instalat Bitdefender.Am făcut o scanare și zice că nu am nici o problemă. Înainte am mai avut un antivirus care mi-a curățat(să sperãm) telefonul de acel virus.Dar sunt foarte speriată să nu îmi fie virusat telefonul. Ziceți și voi, se poate să mai am viruși în telefon dacă Bitdefender-ul zice că nu am nici o problemă?
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alincristianbobo a răspuns:

Cat timp ai scanat si nu a gasit nici un virus nu ai de ce sa iti faci griji

| CaineleFelinar a răspuns:

Prietenul te-a mintit. Site-urile pentru adulti nu au virusi. Sunt ca orice alte site-uri. Si daca BitDefender zice ca nu ai virusi, atunci chiar nu ai.