| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy! Vineri vreau sa imi iau un telefon Nokia cu tastatura qwerty, imi puteti spune totul despre acest telefon? Adica de cat are camera, cati mb are telefonul, cat de mult dureaza, adica se strica repede, etc.!

Funda pentru cel mai amplu si mai bun raspuuns :*!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anume ce telefon vrei? Ca sunt mai multe cum vrei tu.

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai ce telefon vrei ma?

| Magdalena234 explică (pentru MaxKiller911):

Vreau Nokia Asha 200! Si vreau sa imi spuneti : de cat are camera, cati mb are telefonul, cat de mult dureaza, adica se strica repede, ce iti da la telefon : casti, incarcator cablu USB etc., cat de mult tine bateria, etc?

| onykka a răspuns:

Buna are 12mb camera 2.0mp dureaza foarte mult daca ai grija de el nu sa il arunci de la etaj sa vezi daca rezista de exemplu al meu a cazut in apa de la wc si a mers dupa 3 zile deci e super

| Magdalena234 explică (pentru onykka):

Si la el iti da si calbu USB? happy

| onykka a răspuns (pentru Magdalena234):

Mie nu mi-a dat poate tie iti da intrbi si tu daca iti da dar mai simplu e sa cauti un adaptor pentru card e ca un stik si bagi cardul in el cum vrei