| Dariiiii a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o dilema, iar aceea ar fi daca Samsung l9100 Galaxy S 2 e acelasi model cu Samsung Gazalxy S 2, pentru ca din cate vad e diferenta mare de pret. SI daca nu sunt unul si acelasi model, atunci care e diferenta? Dar in principal vreau sa stiu daca sunt acelasi telefon.happy Multumesc anticipat.:*

3 răspunsuri:
| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Probabil ca vorbesti de S2 si S2 plus, fiindca este o diferenta maricica intre ele. spune-mi modelele si iti spun tot

| Dariiiii explică (pentru Rolland_Rus_1997):

Nu am auzit de S 2 plus, doamna de la magazin mi-a recomandat Samsung galaxy S 2, asta a fost numele spus de dansa, iar cand am ajuns acasa sa caut modelul sa aflu mai multe despre el, am gasit doar Samsung l9100 Galaxy s 2 la 1900lei. Iar acea doamna mi-a zpus ca acel model costa 1000lei. Si voiam sa inteleg ce se intampla, pentru ca pe nici un site, nici Cosmote, nici Vodafone, nu am gasit acel model la 1000lei asa cum mi s-a spus la Vodafone.happy

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Nu exista Galaxy S2 la 1900 lei